صفحه اصلی

طراحی و اجرای 0 تا 100 ویلا با ال اس اف

اجرای ویلا به سبک ال اس  اف lsf، یکی از روش های طراحی ویلا به صورت مدرن در سال های اخیر است. سازه های ال اس اف با توجه به اینکه در انواع شرایط اقلیمی قابلیت اجرا دارند در تعداد انبوه و زمان کم تولید می شوند.

اجرای ویلا به سبک ال اس  اف lsf، یکی از روش های طراحی ویلا به صورت مدرن در سال های اخیر است. سازه های ال اس اف با توجه به اینکه در انواع شرایط اقلیمی قابلیت اجرا دارند در تعداد انبوه و زمان کم تولید می شوند.

ساخت ویلا با ال اس اف گزینه ی مناسبی برای ساخت سازه می باشد. طراحی و اجرای ویلا همواره نیازمند دانش ویلا سازی طبق متد روز و تجربه ی کافی در این زمینه می باشد. با توجه به اینکه مصالح ساختمانی با روش های نوین تولید می شوند، با تجارب گذشته نمی توان در این راه موفق بود.
شرکت مهندسی ویرا سازه با کادری مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره در امر ساخت و ساز ساختمان، طراحی و ساخت ویلا بوده است.ویرا سازه نماینده ی اجرای صفر تا صد ویلا با ال اس اف در تمامی نقاط کشور ایران، تهران، البرز، مازندران، گیلان، گلستان، قزوین و… می باشد. استفاده از سازه ال اس اف lsf یکی از روش های نوین ویلا سازی می باشد، توجه به طبیعت و آسیب نرساندن به محیط اطراف از نکات کلیدی این سازه می باشد.

معرفی روش ال اس اف lsf در صنعت ساختمان سازی

این سازه ی مدرن بیش از 100 سال است که در کانادا مورد استفاده قرار گرفته است. پس از تغییر و تحولی که در این صنعت رخ داد در سال ۱۹۹۰ به کل جهان شناخته شد. در سال ۱۳۸۵ اولین کارخانه ی ایرانی، برای ساخت مصالح روش ال اس اف lsf افتتاح گردید. برای اطلاع بیشتر در مورد تاریخچه این سازه به مقاله ی تاریخچه ی سازه ال اس اف مراجعه نمایید.
سیستم سازه ال اس اف که در زبان فارسی به نام های اسکلت فولادی سبک، قاب بندی فولادی، سازه فلزی سبک سرد نورد، اسکلت فولاد سرد نورد، قاب سبک فلزی و … معرفی می گردد، دارای ویژگی های مثبت زیادی می باشد.
شرکت مهندسی ویرا سازه نماینده ی ساخت و اجرای ویلا، ساختمان، سوله، پایگاه های موقت و… به روش سیستم ال اس اف lsf در تمامی نقاط ایران به خصوص در شمال کشور می باشد. برای اطلاع از هزینه و قیمت اجرای سازه ال اس اف درخواست خود را از طریق وب سایت ویرا سازه ثبت نمایید. مهندسین ویرا سازه پس از دریافت اطلاعات هزینه ی تمام شده اجرای سازه را با توجه به متره و برآورد زمین محل ساخت و خواسته ی شما اعلام می کنند. شرکت ویرا سازه با ارائه الگوها و کانسپت های مختلف در طراحی سازه معماری با کمترین زمان اجرا شما را در انتخاب تصمیم مناسب یاری می نماید.

ساخت باغ ویلا با ال اس اف lsf

شرایط جوی، آب و هوا، زمان اجرا، محل اسکان نیروها و کارگران، دسترسی به متریال و ماشین آلات و ابزار، فراهم آوردن امکانات برای پرسنل و کارگران و….تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده ی یک ویلا دارد. ساخت ویلای مدرن با ال اس اف LSF حدود دو الی سه ماه زمان می برد. در مراحل ساخت و ساز ویلا با ال اس اف ابتدا از مکان بازدید و سپس نقشه طراحی می شود، دستگاه ورق های فولادی گالوانیزه سازه را تولید کرده و ظرف مدت هفت روز اسکلت ویلا اجرا می شود. پس از آن، پوشش دیوار، تاسیسات، نازک کاری در مدت دو ماه امکان پذیر است.

مزایا ساخت ویلا با ال اس اف lsf

 • مقاوم در برابر زلزله
 • سرعت بالای اجرا و بازگشت سریع سرمایه اولیه
 • کم شدن خطای انسانی
 • عایق صوتی و حرارتی
 • ساخت و ساز پایدار
 • افزایش عمر مفید سازه
 • قابلیت بازیافت مصالح تا 95 درصد
مراحل اجرای ویلا ال اس اف lsf
مراحل اجرای ویلا ال اس اف lsf

مراحل ساخت ویلا با LSF

برای اطلاع کامل از مراحل ساخت یک سازه با ال اس اف به مقاله مراحل و اجرای سازه پیش ساخته ال اس اف مراجعه نمایید.

 • قبل از هر اقدامی مجوز شهرداری برای ضریب سطح اشغال محاسبه می گردد. سپس پلان ویلا با استفاده از متخصصین معمار و سلیقه و خواسته ی کارفرما طراحی می شود. طراحی با استفاده از نرم افزار و نظارت مهندسین سازه باید به تایید سازمان نظام مهندسی برسد.
 • اجرای فونداسیون به دو روش نواری و منفرد بتن ریزی می شود.
 • قطعات فولادی سرد نورد شده سازه ال اس اف به صورت بسته بندی به محل فرستاده شده و مهندسین و نصاب ها با مراجعه به نقشه سازه، اسکلت را اجرا می کنند.
 • نصب عایق های صوتی و حرارتی
 • اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی برق کشی، نصب دوربین ها و دزدگیر ها، آب، فاضلاب و تلفن است.
 • اجرای پوشش های داخلی، خارجی و سقف در سازه ال اس اف هیچ محدودیتی برای پوشش داخلی و خارجی وجود ندارد. پوشش داخلی با کناف و رابیتس قابل اجرا می باشد.
 • قابلیت اجرای نما با متریال های مختلف سنگ، آجر، چوب، ترموود، کامپوزیت و… می باشد.
 • نصب سنگ یا سرامیک کف با سلیقه کارفرما اجرا می شود.
 • نصب درب و پنجره ها
 • محوطه سازی باغ ویلا

ویژگی ساخت ویلا با ال اس اف lsf

اسکلت ال اس اف به دلیل سبک وزن بودن به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد.
مقاومت مقاطع و اتصال یکپارچه تمام اعضای اسکلت سازه ال اس اف به راحتی می تواند بیشترین نیروی زلزله و باد را تحمل نماید.
اجرا در تمام فصول سال و اتلاف زمان بسیار کم بدون محدودیت شرایط اقلیمی جوي مانند هوای خشک، مرطوب و سرد را دارا می باشد و از طرفی زمان کمتری برای ساخت اسکلت می برد.
تنوع در نصب انواع نما مانند نمای شسته، آجر،سنگ، کامپوزیت، سمنت برد، ترموود و… اشاره نمود.
قابلیت اجرای الزامات و استانداردهای مربوط به طراحی سازه، انرژی، مقاومت در برابر زلزله، عایق صوتی و حرارتی، مقاومت در برابر آتش و آیین نامه ها

نما ویلا ال اس اف
نما ویلا ال اس اف

طراحی ویلا با ال اس اف lsf

در طراحی ویلای ال اس اف lsf، علاوه بر نکاتی که در بالا اشاره شد، نیازمند این است که به موارد دیگری نیز توجه شده و رعایت گردد.

باید به هماهنگی و تناسب بین فضا طراحی فضای داخلی و خارجی ویلا توجه شود.
استفاده از رنگ های هماهنگ در داخل و خارج از ساختمان.
پنجره ها و درهای مورد استفاده متناسب با نمای بیرونی باشد و علاوه بر عملکرد در جهت زیبا تر کردن آن استفاده شوند.
در ساخت و طراحی باغ ویلا با سازه ال اس اف، می توان امکانات رفاهی متنوع مانند فضای سبز، استخر، آبنما، آلاچیق و پارکینگ را طراحی نمود.
شرکت ویرا سازه با ارائه کانسپت و ایده های مختلف در طراحی سازه معماری ال اس اف در کمترین زمان اجرا شما را در انتخاب تصمیم درست یاری می نماید. شرکت ویرا سازه مشاور و مجری سازه های ال اس اف در کنار شما کارفرمایان گرامی می باشد.

مقاوم سازی ویلا با lsf

زلزله خیز بودن کشور ایران، می تواند دلیل بسیار مهمی برای اجرا و ساخت سازه ال اس اف lsf باشد. استحکام و مقاومت بالای سازه ال اس اف که با انواع شرایط آب هوایی ایران از جمله دلایل مهم استفاده از این سازه می باشد.

لینک کوتاه این مقاله

مقالات مرتبط

سازه ال اس اف از جنس فولاد سرد نورد شده می باشد. این سازه به دلیل مزایای فراوان مانند سرعت ساخت بالا، عدم محدودیت در اجرای نما و پلان، قیمت مناسب، سبکی وزن و مقاوم در برابر زلزله و آتش و… مورد توجه مهندسان، پیمانکاران و ساختمان سازان قرار گرفته است.

خانه های پیش ساخته انواع مختلفی دارند. خانه های پیش ساخته ممکن است از جنس بتن سبک یا سیستم های قاب های سبک فولادی سرد نورد شده ال اس اف باشند. در ایران عمدتا به اشتباه به سازه های اسکان موقت خانه های پیش ساخته کانکسی گفته می شود. میان خانه های کانکسی پیش ساخته با سازه پیش ساخته ال اس اف lsf تفاوت فاحشی وجود دارد.

اکثر افراد تصور می کنند که ویلاهای پیش ساخته، همان کانکس های سفارشی هستند که نامشان عوض شده است، اما در واقع اینگونه نیست و تفاوت زیادی بین ویلای پیش ساخته و کانکس سفارشی وجود دارد. ویلا پیش ساخته ال اس اف LSF با پیشرفت تکنولوژی در عرصه ساختمان سازی شکل گرفته است.

همکاری با ویرا سازه

شما مهندسین، پیمانکاران، و طراحان عزیز میتوانید با توجه به نیاز بازار صنعت ساختمان از ویژگی ها و خدمات مجموعه ویراسازه در زمینه سازه های ال اس اف استفاده کرده و با مجموعه ما همکاری کنید .

تماس مستقیم با 09192191091