پوشش سقف

1

سازه lsf

یکی دیگر از محاسن سازه lsf تولید خرپا هایی است که سازه شما را کاملا بی نیاز از آهن کشی  برای اجرای سقف تان می کند. خرپا های lsf به صورت هشتی بر روی سازه شما می نشیند و آماده برای اجرای سقف تان می شود و نیاز به هزینه گزاف دیگری نیست.

2

آماده سازی زیر کار نصب ورق شیروانی

  1. یکی از جدیدترین محصول اروپا و آمریکا تخته های ( او – اس – ب ) است که به صورت پانل هایی از جنس چوب و تراشه فشرده ایجاد شده و به عنوان عایق جهت استفاده در کف و دیوار ساختمان ها, همچنین سقف منازل جهت زیرسازی سقف های شیروانی استفاده می شود.
    این تخته ها 11 میل بوده کاملا ضد آب هستند و به علت زیبایی که دارند به عنوان نما و دیوار ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. عایق فوم
  3. تخته چوب چهار تراش
  4. پشم سنگ، پشم شیشه

پوشش سقف

پوشش سقف

چوب چهار تراش

پوشش سقف

پوشش سقف

سقف شینگل با او اس ب

پوشش سقف

پوشش سقف

پوشش سقف

3

ورق گالوانیزه

به ورق های فلزی که گالوانیزه شده باشند، ورق شیروانی گفته می شود. این ورق ها معمولا از آهن یا فولاد بوده که در طرح های ذوزنقه یا طرح سفال و طرح های دیگری ساخته و در موارد مختلف قابل استفاده می باشند. ورق های شیروانی توسط دستگاه های تخصص در اندازه و فرم های مخصوصی به بازار عرضه می شود. که امروزه این ورق ها در رنگ های مختلفی موجود هستند.

ورق شیروانی و فرم دهی آن:

ورق شیروانی به ورق های گالوانیزه ای گفته می شود. که فرم دهی شده و به اشکال مختلف تغییر شکل یافته اند. این ورق ها با توجه به اهمیتی که در کارهای عمرانی داشته و نوع استفاده و کاربردی که دارند امروزه به صورت رنگ شده و بدون رنگ مورد تولید و عرضه می شوند. ورق های شیروانی در ضخامت های مختلف از ۱ میلی متر تا ۰/۳ میلی متر تولید می شود اما رایج ترین کاربردی که از این ورق های شیروانی می شود در ضخامت ۰/۵ میلیمتر می باشد. شرکت های بسیاری در ایران تولید کننده ی ورق های شیروانی در طرح های شادولاین، سفال، سینوسی ذوزنقه ای یا همان کرکره ای هستند.

ورق طرح سفال

روف تایل

ورق سنگ ریزه

4

پیچ، آبرو، تیزه