virasaze

شرکت مهندسی ویرا سازه ایستا طراح تولیدکننده ومجری پروژه های ساختمانی پیش ساخته

این روز ها ساخت و ساز و احداث بنا های مسکونی، تجاری تبدیل به یکی از متداول ترین تجارت ها برای افرادی شده است که دوست دارند زود تر مسیر موفقیت را طی کنند.

در این باره باید بگوییم که شرکت مهندسین ویرا سازه ایستا  به عنوان یکی از با سابقه ترین برند ها در حوزه تولید و طراحی و البته مهندسی پروژه های پیش ساخته شناخته می شود که فعالیت گسترده خود را چند سالی است آغاز کرده است و در طول این چند سال دارای نمونه کار ها و همین طور داکیومنت پروژه های مهمی از بزرگ ترین ساخت و ساز ها در این دسته بندی است.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند ساختمان، ویلا و یا ملک خود را با خرید زمینه خودشان به صورت کاملا سفارشی سازی شده طراحی و به ثمر برسانند، در این وضعیت قطعا ساختمان های بزرگ می توانند از این تکنولوژی برای احداث سریع تر استفاده کنند.

همیشه برای اعتماد به یک شرکت در زمینه های متفاوت و صد البته ساختمانی، بهتر است سوابق و نظرات مشتریان را بررسی کنید. در این صورت می توانید از انتخاب خود به یقین و اطمینان برسید.

احداث سازه های پیش ساخته در شرایط آب و هوایی ایران

بسیاری معتقدند که ساخت و طراحی این گونه ساختمان ها نیاز به بررسی دقیق و کامل خاک، شرایط آب و هوایی و البته جوی خواهد داشت.

در این وضعیت باید بگوییم که ساختمان سازی توسط تکنولوژی های پیش ساخته به آسانی و البته سادگی همان چیزی است که در ذهن داریم و به هیچ عنوان خطری نیز این گونه واحد های تجاری و مسکونی را تهدید نمی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به رفرنس های غیرایرانی مراجعه کنید.

در این زمینه توضیحات کاملی ارائه شده است و نشان می دهد که هر گونه ساخت املاک، واحد های تفریحی و تجاری در سراسر کشورمان توس پیش ساخته ها امکانپذیر است.

قاب های فولادی سبک، یا همان L.S.F که مخفف عبارت Lightweight Steel Framing می باشد نیز می تواند تحولی عظیم باشد در صنعت ساختمان سازی که در طول چند سال اخیر به طور کامل در کشور های اروپایی، امریکا، ژاپن و بخصوص کشور های صنعتی و پیشرفته شناخته می شود.

سازه LSF چیست؟

فولاد سرد نورد شده گالوانیزه در واقع ترکیبی است که در ال اس اف ها استفاده می شود، استحکام کافی را دارد و شما به عنوان کارفرما و احداث کننده ساختمان، دیگر زحمت طراحی و پیکربندی از صفر را ندارید، از بخشی آماده برای ساخت سازه خود استفاده می کنید و تقریبا تا حدود 50 درصد در عملیات ساختمان سازی صرفه جویی خواهد شد.

این مسئله باعث می شود که برای احداث ساختمان های بلند تا 5 طبقه نیز از LSF استفاده شود.

در بخش منتهی به سقف این ساختمان ها که از این تکنولوژی استفاده کرده اند برای نگه داری و مقاومت بیشتر از خرپا ها استفاده می شود. در اصل این موضوع باعث می شود که سقف شیب دار استحکام بیشتری داشته باشد.

ضمن این که در بخش مهم و اصلی از ورق‌های فولادی که به وسیله نورد سرد تهیه شده به عنوان سازه اصلی استفاده می شود.

در ادامه برای تکمیل هر چه دقیق تر و بهتر و البته شکل دهی کلی به ظاهر ساختمان و جلوگیری از ورود رطوبت در شرایط آب و هوی معتدل، از پانل‌های گچی دیوار خشک به عنوان پوشش در داخل ساختمان های فوق سبک استفاه می شود.

قاب بندی فولادی سبک همان طور که از نامش مشخص است، هم بسیار آسان طراحی می شود و هم به راحتی در دسترس کارفرما قرار می گیرد.

ویرا سازه ایستا طراح تولیدکننده L.S.F در ایران

یکی از برند هایی که در این زمینه فعالیت گسترده و قدرتمندی را داشته و شما می توانید با مراجعه به وب سایت آن ها  به نشانی اینترنتی www.virasaze.ir صفحات اینستگرام به نشانی :lsf_virasaze در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید و نمونه کار های آن ها را مشاهده کنید. ضمن این که در بخش ارتباط با ما می توانید برای احداث ملک خود به این شیوه مشاوره های لازم را دریافت کنید.

به این صورت که آیا با توجه به متراژ، نوع بافت خاک و همین طور آب و هوا و شرایط جوی و تعداد طبقات می توان از این تکنولوژی به خوبی استفاده کرد؟

ضمن این که با توجه به قوانین بین المللی و مطابق آن قوانین عمران و ساختمان سازی کشورمان، هیچ گونه محدودیتی درباره استفاده از این ویژگی برای ساختمان سازی وجود ندارد و بر اساس هنجار های تعریف شده مهندسین عمران و کارفرمایان ساختمان سازی می توانند از L.S.F به عنوان یک تکنولوژی جدید استفاده کنند.

مزایای سازه های فولادی فوق سبک

در مورد مزایای این ساختمان ها و احداث با استفاده از این تکنولوژی فوق پیشرفته باید بگوییم که با توجه به سبک بودن این سازه ها، امکان آسیب زلزله به ساختمان ها به میزان بسیار زیادی کم شده است، در واقع زلزله همیشه به ساختمان هایی که از بافت های بسیار سنگین استفاده می کنند آسیب های بدتر و به مراتب خطرناک تری وارد می کند.

شرایط نصب و طراحی آن ها نیز بسیار آسان است، ابتدا توسط مهندسین و متخصصین در کارگاهی بزرگ طراحی و ساخته شده و پس از آن نیز در اندک زمان ممکن به آسانی به محل مورد نظر منتقل می شوند و در عرض چند روز احداث ساختمان به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

همین طور مهندسین معمار نیز می توانند با خلاقیت بیشتری این گونه ساختمان ها را نقشه کشی کرده و در معماری آن ها نیز کم ترین محدودیت ممکن وجود دارد و از این نظر می توان گفت که شرایط ساز های فولادی فوق سبک و قاب های L.S.F به مراتب بهتر است.

پس بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای ساخت حتی واحد هایی که 4 و یا 5 طبقه هستند از این پیکربندی های مقاوم و البته سبک استفاده کنند.

پروژه های ساختمانی پیش ساخته در ایران

یکی از شرکت های معتبر که ارائه دهنده پیشرفته ترین نقشه ها و پروژه های ساختمانی با سابقه درخشان L.S.F است، ویرا سازه ایستا نام دارد که در طول چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای را در بهره گیری از این تکنولوژی داشته و همین طور موفق به ساخت و ساز های عظیم توسط این پیکربندی مقاوم شده است.

اگر هنوز در مورد ساختمان و یا واحدی که قصد احداثش را دارید تصمیم نگرفته اید و یا این که دچار تردید هستید، باید بگوییم که با یک تماس کوتاه و ساده می توانید هر چه را که می خواهید به راحتی بدست آورید و همین طور زمینه سازی های لازم برای همکاری با این شرکت را نیز فراهم کنید.

آن ها بر اساس متد های بروز و برنامه ریزی شده ای که در کشور های خارجی و در این زمینه استفاده می شود می توانند به شما کمک کنند تا بهترین نتیجه را با کم ترین بودجه بگیرید.

ضمن این که سازه های ال اس اف باعث صرفه جویی در آینده و برای ساکنین ساختمان خواهند شد. به این صورت که بافت های استفاده شده در کامل کردن واحد ها می تواند بسیار از هدر رفت سرما و گرما جلوگیری کند و در واقع صرفه جویی خواهد بود هم در انرژی و هم در مدیریت هزینه های اضافی.

تاریخچه LSF

تاریخچه LSF

تاریخچه سازه های سبک فوالدی سرد نورد شده F.S.L به دلیل مزایای فراوان از جمله سرعت وکیفیت باالی ساخت و عملکرد لرزه ای مناسب در سالهایدربسیاری از کشورهای دنیا رواج قابل توجهی یافته است. سیستم ال اخیر استفاده ازسیستم اس اف که از اعضای فوالدی با مقاطع سی اف اس ساخته می...

تولید صنعتی چه توجیهی دارد؟

تولید صنعتی چه توجیهی دارد؟

تولید صنعتی چه توجیهی دارد؟ امروزه به دلیل افزایش جمعیت و تقاضای روزافزون نیاز به مسکن در کشور و به ویژه در نسل جوان؛ گسترش شهرنشینی؛ لزوم برقراری تعادل بین عرضه و تقاضای مسکن؛ کیفیت پایین شیوه‌های سنتی ساخت وساز؛ کاهش منابع انرژی و نیاز به صرفه جویی در مصرف و کاهش...